best website builder


KREDYT HIPOTECZNYKredyt hipoteczny należy do grupy najtańszych kredytów dostępnych na rynku. Cechuje się niską miesięczną ratą z długoterminową spłatą. Przeznaczony jest na zakup, remont czy budowę wymarzonej przez Państwa nieruchomości. Dzięki takiemu zabezpieczeniu oprocentowanie pożyczki jest znacznie niższe niż kredytów gotówkowych. Łatwość uzyskania jest znacznie prostsza a kwota kredytu znacznie wyższa. Decyzja banku natomiast bardziej przychylna.

Podobnie jak przy kredycie gotówkowym dostępny jest dla osób uzyskujących dochód zarówno z umowy o pracę, gospodarstwa rolnego, renty, emerytury i działalności gospodarczej (KPiR, Ryczałt ewidencjonowany, Pełna księgowość itp.). Dochody można połączyć, np. zatrudnienie + działalność gospodarcza, zatrudnienie + umowa zlecenie, gospodarstwo rolne + renta, emerytura itd.

Do kredytu może przytąpić kilku kredytobiorców osiągających dochody z różnych źródeł. Zapewniamy fachową pomoc specjalistów w wyborze najlepszej oferty elastycznie dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Przygotowujemy formalności od wniosków kredytowych, zbadania zdolności kredytowej, oceny realnej szansy uzyskania finansowania bez zbędnych zapytań w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), które mają ogromny wpływ na uzyskanie zamierzonego celu, wszelkie negocjacje z bankiem, sporządzenie wyceny nieruchomości aż do zawarci umowy. Pozwala to zapobiec błędą, które niejednokrotnie mogą zamknąć drogę do uzyskania finansowania, lub narazić Państwa na dodatkowe koszty.

Adres

Leszno, Lipowa 26,
64-100 Leszno

Kontakt

Email: cfpleszno@wp.pl
Telefon: 65 529 86 51